SEO Danışmanlığı

Web sitenize sadece reklamlar ile ziyaretçi çekmekten sıkıldınız mı? Epos Medya SEO optimizasyonu ile organik olarak Google aramalarında yükselin. SEO optimizasyonu ile web sitenizi veya E-ticaret sitenizi aramalarda üst sıralara çıkarın ve organik olarak işletmenizi büyütün. Dijital pazarlama sektörünün en önemli araçlarından birisi olan SEO(search engine optimization) işletmeler, bloglar ve web sitesi sahibi olan herkes için gereklidir.

Epos Medya sizin için rakip analizi yapar. Danışmanlığa başlamadan önce rapor sunar. Google sıralamasının yükselmesini istediğiniz anahtar kelimelerin rekabet derecesini araştırır ve buna uygun SEO hizmet paketi sunar.

SEO danışmanlığı genel olarak iki ana kola ayrılır: İç Seo optimizasyonu ve site dışı optimizasyon.


İç SEO Optimizasyonu


İç SEO optimizasyonunda ilk olarak web site hızı optimize edilmelidir. Yapılan araştırmalara göre Google ilk açılma hızı 3 saniye üzerinde olması arama sonuçları açısından zararlıdır ve rakiplerinizin altında konumlanmanıza sebep olur. Hız optimizasyonundan sonra yapılan işlemler: Sayfadaki başlık etiketleri düzenlemesi. Sayfadaki etiket ve kategori sistemlerinin ayalarlanması. Meta açıklamaların ayarlanması. Güncel SEO destekli makale yayınlanması. Site içi eklentilerin ve modüllerin güncelliğinin sağlanması. Rakip web sitelerin analizi. Sayfa üzerindeki anahtar kelime yoğunluğunun kontrolü ve belirlenmesi Site haritasının oluşturulması ya da düzenlenmesi Nofollow ve dofollow linklerin düzenlenip makale içerisinde paylaşılması Site hızının kontrolü ve artırılması için çalışmaların yapılması Mobil arama sonuçları için SEO çalışmalarının yapılması

Google algoritma güncellemelerinin takip edilerek, yeni algoritmalara uygun bir şekilde bu çalışmaları yapmak

Yapılan çalışmalarla ilgili aylık, 3 aylık veya 6 aylık raporlar hazırlanması.


Dış SEO Optimizasyonu


Dış Seo optimizasyonu web sitesinin domain otoritesini artırmak amacıyla otoritesi yüksek, en az 5 veya 6 yıldır aktif olan güçlü siterlerden backlinkler çıkılarak gerçekleştirilir. Epos Medya SEO paketlerinde göreceğiniz üzere her pakette farklı ve SEO açısından otoriter siterden backlink hizmeti sağlıyoruz. Google News kayıtlı haber sitelerinden tanıtım yazısı oluşturarak web sitenizin yada E-ticaret sitenizin otoritesini arttırıyoruz.

Tüm bunları sizler için paketler haline getirdik. Web sitenizin rekabet düzeyine göre veya sitenizin şuanki konumuna göre paketleri seçebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçerek web siteniz hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Fiyat teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Neden Epos Medya SEO Danışmanlığı?


Epos Medya işletmenizi organik olarak Google aramlarında rakiplerinizin üzerine çıkarmak için profesyonel hizmet verir. Aylık ayrıntılı raporlar sunuyoruz. Arama motorlarındaki görünürlüğünüzü arttırarak organik kitlenizi arttırıyoruz. Diğer ajanslardan farklı olarak web siteniz için düzenli SEO destekli içerikler üretiyoruz.Epos Medya SEO Danışmanlık Paketleri
Referanslarımızı merak ediyorsanız buraya tıklayarak referanslarımız sayfamızı ziyarek edebilirsiniz.

İletişime Geçin