Google Ads Reklamları

Google Reklam Danışmanlığımız Hizmet DetaylarıGoogle reklamları ile işlerinizi büyütüp heryerden müşteri bulabilir, satışlarınızı ve hizmetlerinizi sunup gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Farklı sektörlerde işletmelerini bize emanet eden ve sürekli olarak danışmanlık verdiğimiz firmalar ile gün geçtikçe tecrübemizi daha da arttırdık. Uzman ekibimiz ve Google iş ortaklığımız ile işletmenize en verimli reklamları çıkıyoruz.


Google Ads Reklam Türleri


Google reklamcılığı karmaşık bir sistemdir, Epos Medya uzman ekibi sizin için en uygun reklam türünü belirleyip hizmetinize sunar. Google arama ağı, görüntülü reklam ağı, alışveriş, video, uygulama, akıllı, yerel ve keşif reklamları gibi kendi içerisinde de farklılaşan kampanya türleri bulunmaktadır. En uygun bütçe ile en doğru strateji sadece uzmanların işidir, işletmeniz için doğru kampanya belirlenip hizmet ve ürünleriniz için müşteriler bulabilirsiniz.


Reklamlar İçin Doğru Stratejiler


Doğru reklam çıkmak bazen yeterli olmayabilir, tüketicilerin sizinle iletişim kurması için diğer etmenleri size iletiyoruz. Google reklamlarının aksine web site hızı, mobil kullanım deneyimi, reklam alaka düzeyi, basit web siteleri, ürün/hizmet kalitesi, devamlılık gibi etmenler de eksiklik gördüğümüz taktirde bunları size bildiriyoruz. Bu konularda sizinle iletişime geçmişsek Epos Medya bu süreçleri sizin yerinize yapabilir. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Neden Google Reklam Danışmanlığı Almalısınız ?


Günümüz reklamcılığı artık değişmiştir. Dijital reklamlar her işletmeye uygun hale gelmiş ve geleneksel reklamların yerini almaya başlamıştır. Türkiye'de tüketicilerin %90'ı gündelik trendler ve sorunların çözümünü google üzerinden aratıyor. Bu sayılar ile birlikte tüketicilerin bir çoğu gündelik olarak sürekli google kullanıyor diyebiliriz. Bu kadar çok kullanılan bir platforrmda kendi reklamlarınızı yanlış tüketici eşleşmeleri ve yanlış kelimelerle dönüşler alabilir ve reklam bütçenizi verimsiz olarak harcayabilirsiniz. Bu azımsanmayacak bütçeler zamanla bir çığ oluşturabilir ve siz verimli kullanmadığınız için reklamcılıktan soğuyabilirsiniz ve işlerinizi büyütmekte eksik kalabilirsiniz. Buradaki amaç sizi bu gereksiz harcamalardan kurtararak profesyonel reklam danışmanlığı sayesinde Google arama ağında reklamınız doğru konumlanmasını sağlamaktır. Bu sayede size ihtiyacı olan biri sizi bulur !


Epos Medya Google Ads Reklam Danışmanlığı


Google reklamcılığı gün geçtikçe işletmelerin gücüne güç katan, en küçük işletmeye kadar inmiş bir reklamcılık türüdür. Epos Medya uzman ekibi ile size başlangıçta google reklamları için en uygun reklam türünü seçerek işlemlere başlarız. Google reklam danşmanlığımız amacı tecrübelerimizi işletmelere aktarmak ve potansiyel müşteriler ile hizmetlerinizi ve ürünlerinizi kullanıcılarınız ile buluşturmaktır.


Birçok reklam hedeflemesini Google bize sunmaktadır. Bu reklam türlerinden işletmenize en uygun reklam türünü belirlemekteyiz. Hedef kitleniz ile ürün ve hizmetlerinizi sergiliyoruz.


Google Ads Reklam Danışmanlığı Fiyatları


İşletmenize özel en uygun Google ads reklam danışmanlığı fiyatlarımız aşağıda tabloda belirtilmiştir.Sizde en uygun fiyatlara danışmanlık almak ve ücretsiz işletme analizi yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Buraya tıklayarak whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.