Dijital Reklam Danışmanlığı Nedir ? Dijital Reklam Danışmanlığı Nasıl alınır?

Dijital Reklam Danışmanlığı Nedir ? Dijital Reklam Danışmanlığı Nasıl alınır?

Dijital Reklam Danışmanlığı Nedir ? Dijital Reklam Danışmanlığı Nasıl alınır?

Günümüz de neredeyse her işletmenin kullanacağı noktaya gelen dijital reklamlar, müşteri bulma anlamında, hizmetlerinizi tanıtabilme anlamında size büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Geleneksel reklamlara göre daha ölçülebilir kontrol edilebilir ve çok daha düşük bütçeler ile internete reklam verilebilir. Doğru verilmiş bir reklam direk kullanıcı ile işletmeyi bir araya getirerek hizmetlerin gerçekleşmesine neden olur.


Dijital Reklam Danışmanı


Dijital reklam danışmanlığı, internetteki reklam verme servisinlerinde reklamlarınızı en etkili şekilde optimizasyonunu yapan, markaların analizlerini yapıp doğru dijital mecrada doğru reklam çıkılmasını sağlayan, bütçeleri ideal şekilde kullanan kişilerdir.

Dijitalde reklam verme işlemlerini kişi kendiside yapabilir fakar bir danışmandan yardım alması hem bütçe hemde müşteri dönüşleri açısından son derece etkili olacaktır. Danışmanlık almadan yapılan işlemler işletmenin bir süre yanlış reklam çıkmasına ve bütçesinin boşa gitmesine ve bu alanda hevesinin kırılmasına neden olacaktır.


En çok danışmanlık verilen alan Google Ads, Facebook ve Instagram reklamcılığıdır. Bunun yanında Youtube, LinkedIn, Twitter, Yandex, E-mail ve Tiktok Business en çok kullanılan reklam türleri arasındadır. Dijital reklam danışmanınız sizin yerinize hangi mecralarda reklam çıkmanız gerektiğini söyler ve size bunun raporlamasını yapar.


Bu anlamda dijital reklam danışmanınız sizin yerinize;


  • Rakip analizi,
  • Firma analizi,
  • Doğru bütçe tanımlaması,
  • Doğru anahtar kelimeler ve negatif anahtar kelime listelemeleri,
  • Reklam kurgusu,
  • En doğru reklam türü,
  • Raporlama,


gibi belkide kişinin kendisinin vakit ayıramayacağı tüm etmenleri sizin yerinize yapar.


Epos Medya Dijital Reklam Danışmanlığı


Epos Medya dijital reklam danışmanları ve sektörde küçük işletmelerden büyük işletmelere kadar verdiği dijital reklam danışmanlıkları ile işletmelere daha fazla dönüş yapılması için hizmet vermektedir. Birçok işletmeye verdiğimiz danışmanlıklar ile tecrübemizi kanıtladık ve işletmelerimize uzun vadede yarar sağlamak için reklam bütçelerimizi bu mantıkla kurgulattık.


Buraya tıklayarakreklam danışmanlığı verdiğimiz referanslarımıza bakabilirsiniz. Sizde destek almak ve işlerinizi büyütmek için bizimle iletişime geçebilir ve ücretsiz bir şekilde sorularınızı sorabilirsiniz.

Buraya Google Adsense gibi bir reklam ağından aldığınız reklam kodunu ekleyerek gelir elde edebilirsiniz.
Facebook'ta PaylaşTwitter'da PaylaşLinkedin'de Paylaş